4️⃣

Для дослідників

🌍 Ukrainian Global University – менторська програма для українців, які бажають навчатися за кордоном та повернутися для відбудови України. Ініціатива спрямована на те, щоб підвищити шанси на вступ у найкращі освітні заклади світу, а також підтримати українських дослідників.

🌍 Для лінгвістів. Портал з різноманітними естренними можливостями для українських лінгвістів у Німеччині, Австрії та інших країнах ЄС.

🌍 Fulbright Research and Development Program пропонує проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь науковці віком до 45 років з дворічним професійним досвідом. Дедлайн: 1 листопада.

🌍 Fulbright Visiting Scholar Program пропонує проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. Дедлайн: 15 жовтня.

🌍 Програма Fulbright Scholar-in-Residence Program покликана сприяти налагодженню й розвитку наукової й культурної співпраці у коледжах й університетах США. Дедлайн: 1 червня.

🌍 Стипендія для вчених з України, які перебувають в небезпеці, від Memory Studies Association.

🌍 E-editiones надають допомогу дослідникам, які вимушені були виїхати за кордон. Допомога включає стипендію від 200 до 2000 євро, технічну підтримку тощо.

🇸🇪 The Royal Swedish Academy of Sciences виділила стипендії для дослідників, які мають ступінь PhD. Їм надається можливість отримати стипендію до 2000 євро/місяць та продовити дослідження у Швеції.

🇸🇪 Swedish Foundation for Strategic Research надає можливість науковцям продовижити свої довлідження у Швеції, для цього надають стипендії. Дедлайн: 13.04.2022.

🇸🇪 The Knowledge Foundation готові профінансувати перебування науковців, аби вони продовжили свої дослідження в Швеції. Стипендії надають як працівникам швецьких університетів, так і інших.

🇸🇪 Програма для докторантів з математики у Швеції. Дедлайн: 15.04.2022.

🇩🇪 Німецькі програми фінансування для дослідників, які опинилися в небезпеці, та список інституційних контактів.

🇩🇪 Для дослідників соціальних наук. Дослідницькі стипендії від Інституту Макса Планка у Геттінгені.

🇩🇪 Для аспірантів та науковців. Дослідницькі стипендії для українців від Фонду Фольксвагена у Німеччині.

🇩🇪 Kunsthistorisches Institut in Florenz готовий надавати підтримку дослідникам та вченим, що займаються документацією, збереженням та охороною спадщини в Україні, яка знаходиться під загрозою знищення у зв’язку з війною

🇨🇭 The University of Basel надає допомогу дослідникам з України. Потрібно зв’язатися з університетом, аби дізнатися, як вони можуть допомогти.

🇨🇭 Університет прикладних наук в Берні пропонує фінансову підтримку, допомогу з житлом та інтеграцію в академічні проекти.

🇨🇭 ETH Zurich разом з D-ARCH підтримує різноманітні ініціативи, пропонуючи стипендію в Центрі перспективних досліджень в галузі архітектури (CASA) молодим науковцям з України.

🇦🇹 Фінансова підтримка і програми для українських студентів та науковців від Технічного університету в Граці.

🇦🇹 Програма JESH в Австрії надає фінансу та іншу допому для українських науковців, аби вони могли продовжити дослідження в академічних інституціях Австрії.

🇦🇹 Для філософів, істориків науки, соціологів знань — дослідницькі стипендії на 6 місяців від Віденського університету, Австрія.

🇵🇱 Польська Академія Наук надає фінансування для українських науковців, а також покриває дорожні витрати з України до Польщі.

🇵🇱 Польське національне агентство з питань академічного обміну консультує та надає допомогу для студентів та науковців з України.

🇵🇱 Для дослідників. Продовження досліджень у Польщі від Національного наукового центру.

🇨🇿 Технологічне агентство Чеської Республіки планують розширити проекти залученням українських науковців. За оновленнями потрібно слідкувати на їхньому сайті.

🇨🇿 Інформація щодо житла, програм, фінансування для науковців, які хочуть продовжити свої дослідження у Чеській Республіці.

🇨🇿 Univerzita Karlova у Чехії пропонує різну підтримку (фінансову, житло тощо) для науковців з України.

🇨🇿 Інформація для науковців, що прибули до Чехії.

🇧🇪 Бельгійський університет the KU Leuven розмістив список відкритих позицій для дослідників. Вони доступні для українських дослідників.

🇧🇪 Université Libre de Bruxelles пропонує допомогу для студентів, академіків, PhD студентів та працівників адміністрації університетів.

🇬🇧 University College London розробили нову схему для допомоги українцям та надають стипендії для студентів та науковців, які постраждали від війни.

🇬🇧 Список стипендій та програм у Великобританії. Особливу увагу слід звернути на розділ Science and research funding.

🇺🇸 American Folklore Society пропонує допомогу для дослідників фольклору та культурної спадщини. Для цього потрібно заповнити форму.

🇮🇹 Università degli Studi di Milano пропонує 4 стипендії для дослідників. Дедлайн: 22 квітня.

🇳🇴 Університет в Осло надає допомогу науковцям з України, аби вони могли продовжити свої дослідження з можливим продовженням кар’єри у Норвегії.

🇱🇺 Люксембурзький Університет надає допомогу для науковців з України.

🇩🇰 Aarhus University виділяє стипендії для науковців, у яких є ступінь PhD. Дедлайн: 20 квітня.

🇫🇷 PAUSE program за допомогою фінансової підтримки Франції готова проспонсорувати перебування українських науковців та їх сімей (за потреби). Також вони готові підтримати митців.

🇸🇰 Допомога українським науковцям та PhD студентам від Словацької академії наук.

Додаткові стипендії та гранти для українців всіх рівнів навчання
Інше: додаткові списки можливостей та консультації
Підготуйте документи без проблем