💳

Інша фінансова допомога

Взяти участь у благодійному аукціоні картин або тортиків

Підтримати Truth Fund, створений українськими ІТ-компаніями разом із Мінцифрою та Kyiv School of Economics для боротьби з російською пропагандою та освітлення у світі правди про війну в Україні.

Купити фото-пресети у фотографа Марти Мисак - 100% усіх коштів буде перераховано у фонди, що займаються порятунком та допомогою тваринам, які зараз страждають від війни.

NFT від Hiveon - зібрані кошти з продажів NFT будуть перераховані на офіційні гаманці для потреб Збройних сил України

Musk Vs Putin - гра, В Якій Ілон Маск Б’ється З Путіним Та Кадировим. Гру створили, щоб ще раз нагадати про війну в Україні, а також зібрати гроші на гуманітарну допомогу. Завдяки грі команда вже отримала від користувачів більше $10 000. Перерахувати гроші можна на сайті Palianytsia

LELEKA — це платформа, на якій діти з України можуть продавать digital-версії своїх малюнків людям зі всього світу за £7. Гроші (за виключенням комісії фін. сервісу Wise) потрапляють на банківські рахунки батьків. Сам проект працює на волонтерських засадах, без комісії.

Лоти Проти - Благодійний аукціон допомоги ЗСУ

👵🏻 Я хочу допомогти стареньким
🐈‍⬛ Я хочу допомогти тваринам
"Сіріус" - найбільший притулок для бездомних тварин в Україні. Наразі у притулку "Сіріус" проживає близько 3000 собак і котів.
“Асті” - ветеринарна клініка, яка зараз є також притулком (Київ, Татарка)

  • Волонтери розробили сайт 3oo.store, на якому зібрали інформацію про всі зоопарки та екопарки України, які наразі потребують допомоги.

Підвішена кава у київських закладах

Разом із київськими закладами Завертайло та Honey Monobank запустили крутий проект – «підвішену» каву для ЗСУ.

В цих закладах ви можете заплатити за каву та їжу для українських військових. Вони пригощаються, а потім підвішують орків для вас 💙💛

Як підвісити каву або випічку?

  1. Переходь на сайт закладу — https://xpz.im/zavertailo або https://xpz.im/honey
  2. Обирай чим хочеш пригостити ЗСУ, ТРО, поліцію, пожежників та медиків
  3. Радій, бо нашим захисникам сьогодні буде смачно