📱

Волонтерство та різна допомога

  1. Гаряча лінія для волонтерів - @VolunteersHotlineBot. Українська Волонтерська Служба. Допомога армії та населенню. В боті можна надати та знайти допомогу.
  2. Турботник - @turbotnyk_bot. Тимчасове житло, матраци, подушки, ковдри, постільну білизну, засоби гігієни, їжу, ліки, амуніцію, іграшки й дитяче харчування.
  3. SaveUA - @saveua_bot. Бот для пошуку і надання допомоги (транспорт, їжа, медикаменти).
  4. Share Help - @share_help_bot. Люди, які потребують допомогу, можуть знайти тих, хто може допомогти.
  5. Українець 24/7 - @UKR_RAZOM_bot. Мережа маркетів МіксМарт збирає запити й відвозить продукти військовим і цивільним. Заявки на 100 і більше людей.
  6. Прихисти українців - @shelter_for_ukrainians_bot. Щоб ті, хто потребують притулку, і ті, хто можуть його надати, знайшли одне одного
  7. Нам по дорозі - @nampodorozi_bot. Допоможе українцям з автівками та українцям, яким немає чим їхати, знайти одне одного.
  8. Shelter for Ukraine - @shelter_ua_bot. Чат-бот за лічені хвилини допомагає знайти поселення закордоном.
  9. «ДИТИНА НЕ САМА» @dytyna_ne_sama_bot За перший день прийшло понад 1500 заявок від сімей, які хочуть тимчасово прихистити дитину. Усі заявки одразу передаються відповідним службам у справах дітей. Якщо ви також хочете влаштувати дитину, яка з різних причин наразі залишилась без нагляду дорослих, подавайте заявку через бот у відповідному розділі
  10. Help UA 🇺🇦 | WUBC - @ua_volonteer_bot бот для координації волонтерської допомоги у військовий час.