🤝

Допомога в Польщі

Загальна допомога

 1. PomagamUkrainie - офіційний сайт, де ви можете зареєструвати потребу в допомозі або підтримати біженців.
 2. Офіційний державний сайт Польщі - Допомога біженцям з України, офіційний сайт.
 3. Сервіс допомоги для України - сайт з консолідованою інформацією по Польщі.
 4. Сервіс допомоги біженцям в Польщі - сайт, де можна пошукати по оголошеннях те, що потрібно. Оголошення залишають поляки.
 5. Допомога біженцям - тут ви знайдете допомогу, якщо ви біженець з України і шукаєте житло чи транспорт. Шукайте пропозиції допомоги самостійно та зв’яжіться з людиною, яка пропонує.
 6. Група для допомоги українським біженцям
 7. Таблиця для допомоги українським біженцям
 8. Потяги Польщею будуть безкоштовними для українців протягом чотирьох тижнів 👉 bit.ly/3Mrkq19
 9. Чат - допомога українцям
 10. Перелік інформаційних пунктів для громадян України, які приїжджають до Варшави
 11. Варшавська інфолінія для громадян України
 12. Група в Fb Українці & Варшава - ця група створена для того, щоб ви могли: знайомитися, обмінюватись інформацією, досвідом з різних ситуацій, новинами; запитувати про те чи інше (що і де знаходиться, як доїхати, як і де купити, як і де віддихнути і т.д.).
 13. UNHCR Польща - Допомога біженцям та шукачам притулку
Збірка локацій прихистків та тимчасового житла
 • Гаряча лінія +48 47 7217575, https://www.gov.pl/web/udsc/ukraina---ua
 • Якщо ви рятуєтесь від збройного конфлікту в Україні, не хвилюйтеся, що у вас немає документів на в’їзд до Польщі. Вас приймуть до Польщі. Візьміть зі собою найважливіші документи – внутрішній паспорт, закордонний паспорт (якщо він є), свідоцтва про народження дітей, які подорожують з вами, медичну документацію. Якщо ви подорожуєте з тваринами - собаки, кішки, тхори повинні мати мікрочіп і вакцинацію, решта (гризуни, кролики, амфібії, рептилії, декоративні водні тварини, безхребетні) без обмежень, але рішення буде прийнято при перетині кордону Національною податковою адміністрацією.
 • Якщо у Вас немає гарантованого місця перебування в Польщі, зверніться до найближчого рецепційного центра. В рецепційному центрі ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування у Польщі, тимчасове житло, харчування, базову медичну допомогу та місце відпочинку.

Пункт перетину кордону

Будомир-Грушів.

Рецепційний центр: Початкова школа в Кровіці.

Спеціалізована допомога

 1. Рetsitters - готовий допомогти і вже допомагає вашим тваринкам поки ви приходите в себе: з перетримкою (проживання у петситтерів) та вигулами! Звертайтесь у месенджери або зателефонуйте за номером +48 503 960 830 (Польща)
 2. Інститут Прав Мігрантів - надає допомогу у вигляді перекладу, житла, юридичної або психологічну допомогу. ФБ або ІНСТ. Контакт: 510 011 846 або +48 47 721 75 75.
 3. Дитсадок в Кракові
 4. Подати заявку, щоб отримати в Польщі грошову допомогу за держпрограмою "Сім'я 500+" для підтримки сімей з дітьми.

Медична допомога

 • Приватна медична група Luxmed пропонує для осіб з України (тих, які щойно перетнули кордон) 🔗 БЕЗКОШТОВНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ
 • Психологічна допомога (Facebook)
 • Перелік дантистів та сімейних лікарів на території Польщі з безкоштовним прийомом для українців. При собі мати закордонний паспорт 🤗
 • Карта стоматологій, що надають допомогу українцям у Польщі
 • Психологічна допомога: колл центри
 • Контакти психотерапевтів та онлайн платформ, які забезпечують психологічну підтримку
 • Кліника Dimedic надає безкоштовні медичні консультації онлайн українською, польською, російською, англійською мовами. Також можливе традиційне лікування у стаціонарних клініх Польщі. Для отримання допомоги потрібно мати лише український паспорт. Без мовного бар’єру, без черг і додаткового стресу. Отримати допомогу можна, зареєструвавшись за посиланням  https://www.onlayn-likar.com або по телефону 42 239 20 50
 • Як отримати медикаменти екстреної контрацепції у Польщі

Юридична допомога

Корисна інформація

julann.pl- що робити після перетину кордону, де навчатись дітям - все у постах

NAWA Україна- інформаційної підтримки стосовно продовження перерваного в Україні навчання або підтримки у подальшиї приготуваннях до захисту наукового ступеня.

Vodafone забезпечить безкоштовним зв'язком та інтернетом біженців з України в Польщі.

Польські банки Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Credit Agricole, Getin Bank, MBank, Millenium Bank, Pekao SA, PKO Bank Polski, Santander Bank підготували спеціальні умови для українців: просте відкриття картки, відсутність комісій. Деталі

Пункти допомоги у Варшаві, де українці можуть отримати безкоштовно одяг, їжу та предмети першої необхідності:

Допомога з тваринами

Контакти, які готові допомогти у Польщі

🛫
Контакти, які готові допомогти у Польщі