🔹

Я хочу допомогти тваринам

Допомога безпритульним тваринам:

1. Перше і найлегше, що ви можете зробити, — це годувати тварин.

2. Якщо у вас є можливість — прихистіть тварину.

3. Якщо ви підібрали тварину і хочете відвезти її до притулку в Україні, то спершу дізнайтесь у притулках, чи можуть вони наразі приймати нових тварин, адже багато з них переповнені та на межі виживання.

4. Підбирайте тварин та шукайте можливість їх передати до притулків у Польщі — Польща наразі приймає наших тварин. Якщо ви їдете за кордон, ви можете взяти тварину із собою і віддати її до притулку в Польщі або якщо знаєте когось, хто їде — попросіть їх вивезти тварину (якщо люди мають місце). Також є волонтери, які вивозять тварин зі Львова у притулки в Польщі:

  • Забирають зі Львова та, можливо, інших міст Заходу України (з лінії фронту, Київ, Харків, Одеса і т. д. — ні): Facebook +48 518 569 487
  • Тільки зі Львова: Facebook +48 573 098 550
  • Чат у Telegram по допомозі тваринам (ветеринарна, питання виїзду, допомога по притулках)

5. Допоможіть людям, у яких фінансові або інші труднощі, і вони на межі, щоб покинути тварину — кормом, інформаційно, переноскою (якщо в них немає) тощо. Це теж зменшить кількість покинутих тварин.

Допомога у пошуку тварин

Стати волонтером для PetLive - платформи, створеної з метою об’єднання власників тварин та надавачів різних послуг у сфері догляду за домашніми улюбленцями – приватних (перетримка, вигул тощо) та бізнесу (заклади для тварин, петфрендлі заклади). З початком війни основною категорією сайту став розділ “Оголошення” (https://petlive.com.ua/kyiv/adv/all), де можна знайти втрачену тваринку, повідомити про знайдену чи віддати її у добрі руки.

Допомога притулку:

"Сіріус" - найбільший притулок для бездомних тварин в Україні. Наразі у притулку "Сіріус" проживає близько 3000 собак і котів.
“Асті” - ветеринарна клініка, яка зараз є також притулком (Київ, Татарка)