🖥️

Українські IT-продукти

Обираючи українські сервіси для роботи, ви не тільки отримуєте якісний сервіс (а ми ж знаємо, що українське - це якісне, правда ж?), - ви допомагаєте нашій економіці, забезпечуючи тисячі українців, що працюють в IT-секторі робочими місцями і допомагаєте їм сплачувати мільйони гривень податків, що йдуть на відновлення доріг, надання медичної допомоги, сплату заробітньої платні бюджетному сектору і пенсій.

Підтримуйте своїх - і отримуйте найкращій сервіс!

Не знаєте, чи користуєтеся ви наразі українськими продуктами у своєму офісі? Запропонуйте колегам переглянути цей список і, якщо сервіси ще їм не знайомі, спробувати з ними ознайомитися. Чим частіше ми будемо користуватися українськими сервісами, тим більше грошей ви вкладете у відбудову України!

Інструменти для веб-аналітики та наскрізної аналітики для сайтів

PLERDY — SaaS-продукт львівської компанії, CRO&SEO-платформа, що дозволяє отримувати дані про поведінку користувачів на вашому сайті. Серед інструментів - карта кліків, поп-ап форми, SEO-Cheсker, воронки конверсій.

ua.looqme.io - Платформа для збору і аналізу згадок в online та offline й соціальних мережах. Для бізнесу, брендів та публічних осіб, що дбають про свою репутацію та будують ефективні комунікації. Головний офіс у Києві.

ringostat.com - платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики. Віртуальна телефонія та корпоративні месенджери для вашого бізнесу, які вистроюються в одну воронку, щоб обслуговування клієнтів було під повним контролем.

OWOX BI - одне з найпотужніших рішень для збору і використання даних у світі. Єдина платформа мультиканальної маркетингової аналітики у форматі SAAS-рішення. У клієнстському портфелі - компанії з 120+ країн. У топ-10 продуктів для маркетингової аналітики у міжнародному рейтингу G2. Офіс у Дніпрі.

CRM-СИСТЕМИ

perfectum- коробкова ліцензія з одноразовою оплатою, доробки та інтеграції без обмежень. Рішення підходить для: IT-компаній, рітейл, фінансових установ, закладів освіти, сфери здоров’я.

Блокнот - CRM для салонів краси. Автоматизація, облік, РРО,керування бізнесом і клієнтами. Є віджет онлайн-запису, що можна використовувати на сайті. Сервіс хмарний - не треба нічого встановлювати.

SEO-інструменти

serpstat.com- багатофункціональна seo-платформа, найпопулярніший SEO-інструмент на Product Hunt та Appsumo, визнаний лідер серед інструментів для пошукового просування сайтів. Одеса.

netpeaksoftware.com - інструменти для seo-спеціалістів та веб-майстрів. Комплексний seo-аудит сайту, відстеження показників сайтів-конкурентів, seo-асистент для Windows та ios.