✈️

Додаткові можливості (для 8, 9, 10-их класів)

FLEX

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) – це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Конкурсний відбір проходить у три етапи:

І тур – заповнення аплікаційної форми та написання трьох невеликих творів на задані теми англійською мовою протягом 10 днів з моменту подання заявки;

ІІ тур – складання короткого письмового тесту з англійської мови;

ІІІ тур – заповнення анкети, написання творів англійською мовою, співбесіда з кожним учасником та стандартизований тест з англійської мови.

Програма FLEX для учасників з інвалідністю

Програма FLEX дає можливість всім студентам, які відповідають вимогам відбору, та студентам з інвалідністю прийняти участь у тестуванні. З моменту початку програми в 1993 році більше 350 студентів з Євразії, які мають зорові, слухові, рухові та інші порушення, стали фіналістами програми FLEX.

Всі фіналісти FLEX мають можливість навчитися і краще зрозуміти інші культури, вдосконалити свої навички і самооцінку, покращити мову, розширити свої кар’єрні можливості. Навчання за кордоном є унікальним життєвим досвідом, який допомагає учасникам стати більш незалежними і самостійними у вирішенні можливих життєвих перешкод.

Ukraine Global Scholars (UGS)

Що: Ukraine Global Scholars (UGS) — це благодійна організація, яка допомогла 143 українським талановитим учням старших класів із незаможних родин здобути ~$37 мільйонів у стипендіях до найкращих шкіл-пансіонів та коледжів світу. Зі свого боку студенти зобов’язуються повернутися до України на 5 років і зробити значний внесок у її розбудову.

Для кого конкурс:

Кожен український школяр чи школярка, що навчається у 8-11 класах або бере перерву в навчанні після випуску зі школи (gap year), володіє англійською мовою, не може покрити вартість консультантів зі вступу за кордон, мріє про освіту в топових школах й університетах світу та воліє працювати в Україні після навчання за кордоном, має спробувати свої сили і надіслати заявку до Ukraine Global Scholars!

Чому варто подати заявку до Ukraine Global Scholars?

 • надає професійну та безкоштовну допомогу під час вступу до найкращих шкіл-пансіонів та університетів США та світу
 • підтримує фіналістів під час навчання за кордоном
 • допомагає із проходженням літніх стажувань у провідних компаніях України
 • Ви отримуєте доступ до всіх наших ресурсів та долучаєтеся до однієї з найуспішніших спільнот України!

Після першого туру на аплікантів очікує онлайн-тест із математики та англійської мови. Під час останнього туру апліканти проходитимуть співбесіду з волонтерами та засновниками програми.

Деталі на сайті:  https://ugs.foundation

Чат фіналістів UGS минулих років у Telegramhttps://t.me/ukraineglobalscholars

Дедлайн подачі заявок: 15 квітня.

UWC Ukraine

Що: UWC Ukraine 2021-2023

Формат: глобальна освітня програма для учнів 16-17 років, яка дозволяє навчатися в одному з 18 коледжів на 4 континентах.

Після закінчення коледжу студенти отримають диплом міжнародного бакалаврату.

Учасники програми можуть виграти повну, або часткову фінансову допомогу.

Для участі у відборі кандидати мають відповідати наступним вимогам:

 • Бути громадянином України (громадяни інших держав, які проживають на території України, можуть брати участь у відборі виключно через процес Global Selections)
 • Бути учнями 10-го чи 11-го класу: кандидати повиннi навчатися в 10 чи 11-му класi (або на першому-другому курсі коледжу після 9 класу).
 • Бути у віці 16-17 років (включно) станом на 1 вересня 2021 року.
 • Володiти англiйською мовою: англiйська є мовою навчання i спiлкування в бiльшостi коледжiв. З метою забезпечення академічної успішності та можливості комунікації, національний комітет звертає увагу на знання англійської як один з критеріїв відбору.
 • Демонструвати високi академiчнi досягнення: академiчний i позакласний розклади у коледжах є надзвичайно вимогливими. Тому, з метою всебiчної участi в усiх аспектах життя коледжу, студенти повиннi бути дуже сильними в академiчному планi.
 • Бути всебiчно розвинутими та вiдкритими до спiлкування: з метою досягнення найвищих результатiв у програмi UWC та вiдповiдного представництва талановитої молодi України, кандидати повиннi буди ерудованими та вiдкритими до нових iдей. Кандидати також повиннi вміти демонструвати розумiння ефективного представництва України за кордоном.
 • Демонструвати розумiння та пiдтримку iдеалiв UWC: мiжнародний коледж – це справдi значно бiльше, нiж звичайний навчальний заклад. Це мiсце для людей, якi бачать свiт таким, яким вiн є, i намагаються зробити його кращим для усiх нас.
 • Демонструвати вмiння спiлкуватися та бути лiдером: здатнiсть передати свої думки людям з рiзним академiчним, культурним та релiгiйним пiдґрунтям є одним із ключових аспектiв мiжнародного взаєморозумiння. Здатнiсть бути лiдером серед таких рiзноманiтних груп людей є ключем до застосування мiжнародного взаєморозумiння на практицi. Отже, вiд студентiв очiкується володiння вiдповiдними навиками в планi лiдерства та спiлкування.

Yulia`s dream: науково-дослідницька програма з математики для обдарованих школярів (9-11 класів) з України у США