▫️

Проживання

Житло для українських біженців – Ukraine Take Shelter

Двоє студентів Гарварду створили "Airbnb для біженців з України" На сайті Ukraine Take Shelter біженцям треба ввести своє поточне місцезнаходження, і обрати одну з десятків пропозицій житла у сусідніх країнах. Користувачі також можуть вказати кількість людей, які потребують прихистку та чи є у них домашні тварини або члени сім’ї з особливими потребами.

  • Ukraine Shelter – допомога українцям, переміщеним в результаті російської навали за кордон. Притулок, перетин кордону, міграційна інформація
  • Безкоштовне поселення у готелі Numa на 3 дні. Вся необхідна інформація в них на сторінці в highlights "Ukraine".
  • В готелі діє безконтактне заселення максимально зручно. Також є додаткова знижка -15% "DANIELA-NUMA15" на решту днів перебування

  • Booking.com пропонує знижки для українців.

Під час бронювання за 3 дні і менше вартість оренди апартаментів та номерів знижується на 50% і більше. У деяких випадках доведеться сплатити тільки податки і збори.

Помешкання за зниженим тарифом мають відмітку "Ukraine Refugee Rate". Знижки діють на території Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі, Італії, Німеччини, Австрії, Молдови, Нідерландів та Чехії.

Українки зможуть отримати ваучер на безплатне житло за кордоном на два тижні

Біженки з України можуть отримати житло на два тижні — за цей час можна зібрати необхідні документи для оформлення статусу біженця у тій чи іншій країні, або підшукати для себе більш зручні варіанти для проживання.

Важливо! Це ваучер саме на житло, а не місце у спортзалі чи виставковому центрі, де часто селять українців. При цьому, житло можна знайти не лише в Європі, а й у інших країнах світу.

🔑 Як отримати ваучер? Для цього необхідно заповнити спеціальну форму у розділі телеграм-бота, і дочекатися, коли з вами зв’яжуться.

  • Якщо ви вирішили орендувати житло самостійно, то пам’ятайте:
image