📱

Правила увімкнення аутентифікації

Інструкція. Увімкнення двофакторної автентифікації Apple:

 1. Якщо обліковий запис Apple ID досі не використовує двофакторну автентифікацію, перейдіть до Параметрів > [ваше ім’я] > Пароль і безпека.
 2. Торкніть «Увімкніть двофакторну автентифікацію», а потім — «Продовжити».
 3. Введіть надійний номер телефону, за яким ви хочете отримувати коди перевірки для двофакторної автентифікації (можна вказати номер вашого iPhone).
 4. Ви можете вибрати спосіб отримання кодів: за допомогою текстового повідомлення або автоматизованого телефонного виклику.
 5. Торкніть «Далі».
 6. Введіть код перевірки, надісланий на надійний номер телефону.
 7. Щоб надіслати (уперше чи повторно) код перевірки, торкніть «Не отримали код перевірки?».
 8. Код перевірки більше не запитуватиметься на iPhone, якщо не виконати вихід повністю, не стерти всі дані з iPhone, не ввійти на сторінку облікового запису Apple ID у веб-браузері чи не змінити пароль Apple ID з міркувань безпеки.

Інструкція. Увімкнення двофакторної автентифікації Telegram:

 1. Натисніть на три вертикальні риски в лівому верхньому куті додатка та оберіть пункт «Налаштування».
 2. У «Налаштуваннях» оберіть пункт «Конфіденційність та безпека».
 3. Знайдіть пункт «Двоетапна перевірка» та оберіть «Встановити додатковий пароль».
 4. Після цього Telegram запропонує вам ввести та повторити пароль. За бажанням, можете додати підказку (але не надто очевидну для зловмисника).
 5. За бажанням, введіть email для скидання паролю. Варто використовувати лише захищену пошту, на якій також налаштовано двофакторну аутентифікацію. Ви можете пропустити додавання пошти, але тоді не зможете відновити доступ до свого облікового запису в разі, якщо забудете пароль.
 6. Увага! При створенні паролю найважливіше – не забути свій пароль! Таке трапляється частіше, ніж може здаватися. Подумайте, як від цього вберегтися. Наприклад, можна записати пароль і зберігати в надійному місці, поки ви не переконаєтесь, що запам’ятали його.
 7. Двофакторну аутентифікацію увімкнено! Тепер при вході з нового мобільного пристрою вам треба буде вводити і код з SMS, і пароль.