➡️

Фонди та організації

  1. Заповнити анкету для отримання психологічної допомоги від психологів-волонтерів України.
  2. Львівський міський центр соціальних служб: цілодобова лінія психологічної підтримки. 0800307305. Дзвінки з номерів будь-яких операторів безкоштовні.
  3. Підтримка дітей, що пережили жахи війни у м.Чернівці. Центри A.KID протягом квітня надаватимуть фахову допомогу дітям, що виїхали з територій, де відбуваються або відбувались бойові дії. Допомога буде надаватися БЕЗКОШТОВНО на базі корекційного центру Daniel's Kids у м.Чернівці. Для отримання допомоги психологів заповніть анкету
  4. Порадня Української спілки психотерапевтів (УСП). Консультації як очно, так і онлайн. Також консультанти надаватимуть інформацію (контакти), щодо прихистку у містах України. 0935473773, 0971124591 (Telegram, WhatsApp)
  5. Отримання безкоштовної психологічної домоги в центрі Verde. Адміністратор скоординує вас для розмови з психологом. Telegram - 0674711073
  6. Спеціалісти Асоціації психологів України, запрошують на онлайн-групи з психологічної допомоги та підтримки - деталі.
  7. Центр психологічної допомоги в Івано-Франківську
  8. Фонд Маші Єфросініної надає Психологічну допомогу для дітей. Заповніть гугл форму для отримання допомоги для своїх дітей.
  9. VcentrіHUB - проводить особистий прийом психолога для всіх, хто цього потребує: щоп’ятниці із 10:00 до 16:00 проводить, Оболонський район (М.Київ).