📱

Фізична та інформаційна безпека

 1. Готовий до всього - підготовка до надзвичайних ситуацій та поради щодо дій в небезпечних ситуаціях.
 2. Укриття Києва - найближчі бомбосховища в місті.
 3. На Львівщині створили чат-бота "Щось летить". За допомогою нього пильні люди можуть повідомити про підозрілий безпілотник, ракету чи літак та допомогти бійцям протиповітряної оборони. @rusrocketfly_bot
 4. StopRussiaChannel | MRIYA - надасть інструкції, як заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які розповсюджують дезінформацію, а також інформацію про дислокацію ЗСУ. Телеграм-канал із завданнями.
 5. Перевір - надсилай в бот підозрілу інфу – ми перевіримо її, занесемо в базу і скажемо фейк чи ні.
 6. @Nu_sho_yak_vy_bot - за допомогою цього боту (колеги, друзі, родина) будуть в курсі, чи все гаразд, а також де вони знаходяться.
 7. Бот для безпеки жінок за кордоном. Тут зібрана вся важлива інформація задля твоєї безпеки на кордоні. Цей бот створено Центром правових досліджень гендерної рівності Національного університету «Львівська Політехніка»
 8. SmartNews - бот із новинами, які можна обрати за ключовими словами
 9. Бот @UaAntiSpam_bot - IT-компанія Master of Code Global створила UA Anti Spam Bot, який запобігає поширенню стратегічної інформації. Деталі.
Офіс Президента спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики України створили бот «Дитина не сама» для допомоги неповнолітнім у складних ситуаціях воєнного часу.
 1. Бот для взаємодопомоги біженцям з України @GetHelpUaBot
  • отримати інформаційну та практичну підтримку
  • сформувати спільноти на місцях та бути на зв’язку один з одним
  • повідомити про нагальні потреби або можливість їх закрити
 2. Big Data Competence Manager, разом із командою створив бот, який допомагає миттєво перевіряти історію авта за його номерним знаком.
 3. «Шось летить» На Львівщині створили чат-бота, за допомогою якого пильні люди можуть допомогти бійцям протиповітряної оборони
 4. Щоб стати Вартовим Неба, потрібно авторизуватись через номер телефону. Авторизація одноразова. Важливо: чат-бот реагує лише на номери українських мобільних операторів

  ❗️Лише коли побачите підозрілий, на вашу думку, літаючий об‘єкт, розкажіть про це:

  📍спершу вибираєте в меню чат-бота об’єкт, який ви помітили: ракету, літак чи безпілотник;

  📍 далі бот пропонує вам поділитись своєю геолокацією, ви погоджуєтесь, бот попросить підтвердити ваш намір, підтверджуєте;