👔

Як знайти поїздку у додатку Blablacar

Вступ

Для того щоб знайти поїздку нам необхідно використати або додаток blablacar або зайти на їх сайт blablacar.com.ua. У цій інструкції ми розглянемо як знайти поїздку за допомогою додатку.

Реєстрація та вхід в обліковий запис

image
image
image
image

Отже нам необхідно скачати додаток. Далі нажимаємо Профайл іконку. Вибираємо метод реєстрації та входу. Після входу ви зможете оновити свої дані, такі як номер телефону, та емейл. Це важливо при подальшій комунікації з вами.

Пошук поїздки

image
image

Для того, щоб перейти до пошуку поїздки вам треба нажати іконку “лупа”. Далі введіть точку відправлення та прибуття, виберіть дату відправлення і кількість пасажирів. Нажміть кнопку “Шукати”. Після цього ви побачите список усіх доступних поїздок, де зможете вибрати водія.

У Списку ви зможете побачити такі деталі як: ціна, час та місто відправлення та оцінку водія. Рекомендуємо вибрати водія із хорошими оцінками, оскільки це свідчить про добросовісність водія.

Вибір водія

Якщо вам підходять параметри поїздки, ви можете нажати на поїздку та ознайомитись із нею детальніше.

image
image
image

Наприклад, ви можете переглянути кількість відгуків, коментарі за попередні поїздки, та деталі від водія. Перевірте чи встановлене автоматичне підтверження та деталі оплати проїзду.

Увага: якщо у водія встановлено автоматичне підтвердження, ми рекомендуємо все одно зідзвонитись із водієм та уточнити ваш багаж та деталі зустрічі.

image
image

Якщо вам підходить дана поїздка, тоді нажміть кнопку продовжити. Перегляньте деталі поїздки. Як бачите, зараз відсутній сервісний збір від Blablacar. Компанія забрала його на час війни з Росією. Якщо всі деталі вірні, то нажміть забронювати і все. Тепер водій знає про ваше бронювання

Що робити якщо не знайшли потрібної поїздки

image

Якщо ви не знайшли поїздки, що вам підходить, то ви можете підписатись на оновлення. Для цього прогортайте екран із результатами до низу та нажміть кнопку “Підписатись на маршрут”. Після цього у разі додавання маршруту ви отримаєте сповіщення на ваш телефон.