💥

Хочу створити коктейль Молотова

  1. Як зробити коктейль молотова?

В боротьбі з російськими окупантами всі засоби хороші. Головне їх виготовляти та використовувати безпечно для себе.

  1. Алгоритм виготовлення коктейлю Молотова:

Для виготовлення потрібна скляна пляшка 0,5 або 1 літр. Найкраще брати пляшки з тонкими стінками, оскільки вони швидше розбиваються.

  1. Що необхідно для того, щоб пристрій спрацював:

Бензин або напалм. Останній більш концентрований. Напалм можна виготовити самостійно: в 100 мл ацетону додати пінопласт і помішувати до розчинення й утворення однорідної суміші. Потім додати бензин у співвідношенні 1:1. Несинтетична ганчірка шириною до 15 та довжиною до 35 сантиметрів.

  1. Як виготовити:

Скляну пляшку необхідно заповнити речовиною у співвідношенні 3/4. Взяти смугу з тканини і до половини занурити її в пляшку, іншу частину — окремо вимочити в рідині. Якщо не плануєте використовувати одразу, потрібно закрити пляшку металевою кришкою. Але не варто зберігати її більше як годину, оскільки коктейль стає менш дієвим.

  1. Як використати:

Перед використанням частину, яка не у пляшці, підпалити та кинути у потрібному напрямку. Щоб коктейль не загорівся у руках, можна обтерти його спиртом і дати підсохнути. Окрім цього, можна не повністю змочувати смугу тканини в речовині, а трохи залишити сухою ту, що біля горла пляшки. Також під час підпалювання можна використати мисливські сірники. Вони довші за звичайні. Їх можна примотати скотчем до пляшки й підпалити. Це також дозволить «снаряду» не загорітися у ваших руках.

*Термін придатності «коктейля Молотова» до 24 годин, з кожною годиною якість коктейлю зменшується.

  1. Куди кидати?
image

  1. Якщо сумніваєтесь, чи це наша техніка, чи техніка окупанта, перевірте себе тут: