💻

YouTube

Youtube

Твоя Підпільна Гуманітарка — Остап Українець, Євген Лір і Катерина Дудка розповідають про все, що стосується гуманітарних наук - культуру, українську Демонологію, сенси літератури та мову. Також вони випустили серію порад і корисних ресурсів для тих, хто хоче перейти на українську.

Двоколісні хроніки — Це канал про подорожі, який веде подружжя - Володимир Муляр та Ярина Квітка. На велосипеді вони вільно обирають маршрути та заїжджають до локацій, які оминають туристичні тури. А ще розповідають про культуру відвідуваних місць, дiляться українськими піснями та вивчають побут звичайних людей.

імені Т.Г. Шевченка — Як показують останні події, історію України необхідно знати. З цим допоможуть українські письменники та публіцисти брати Капранови. Вони пояснять, чий історично був Крим і чому від росії не варто чекати бунту. Нам було цікаво послухати також історію українського кіно й міфи про скіфів.

Медитації українською — Зараз особливо важливо берегти психологічне здоров'я. Одним із чудових способів піклування про себе є медитації. Відтепер вони є й українською. На каналі є записи для тих, хто відчуває надмірну тривогу та хаос думок через останні події.

A Woman Who Reads — Ольга - одна з українських буктьюберок, яка показує книжкові купівлі, робить огляди на прочитане, а також іноді знімає влоги про своє життя. У її добірках можна знайти різні жанри, й особливо часто з'являються книжки з феміністичною тематикою.