📱

Офіційні

 1. Народний месник - @ukraine_avanger_bot. Офіційний чат-бот України для повідомлення про ворожі дії на території нашої держави. Надсилати інформацію про ворожі мітки на дорогах країни та пересування загарбницьких сил РФ
 2. STOP Russian War - @stop_russian_war_bot. Надсилайте інформацію про рух ворога через офіційний чат-бот СБУ.
 3. TRIBUNAL.UA - @tribunal_ua_bot. Допомагає зафіксувати воєнні злочини РФ. Матеріали будуть використані в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі.
 4. War Crime Bot - @war_crime_bot (або на сайті). Фіксувати відео, фото чи аудіо матеріали, які містять докази злочинів. Усі ключові докази одразу передаються держорганам (Офіс Генпрокурора, Мін’юст, МЗС). Детальніше тут.
 5. Війна 2022 | Україна | Злочини окупантів | Трибунал - @russian_war_tribunal_bot. Чат-бот СБУ, куди можна надсилати докази для підтвердження воєнних злочинів армії РФ.
 6. Не працює термінал info - @pos_terminals_bot. Надіслати інформацію про «хитрих бізнесменів», які необґрунтовано підвищують ціни на оренду чи продукти, залишили тільки найдорожчі товари, відмовили в оплаті карткою). Від Бюро економічної безпеки.
 7. StopOverpriceBot - @StopOverpriceBot. Збір інформації про необґрунтоване підвищення цін на проживання, товари та послуги зі сторони підприємців та компаній. Від Бюро економічної безпеки.
 8. SaveEconomyBot - повідомлення щодо незаконних дій з гуманітарною допомогою, фактів зловживання з бюджетними коштами, перешкоджання бізнесу, незаконний обіг підакцизних товарів, прихованих активів країни-агресора, інших економічних правопорушень.
 9. Надія-бот - @Nadiia_Kharkiv_bot. Харків. Інформація від Харківської міської ради. Відшукати зниклого родича або знайомого. .
 10. єВорог - @evorog_bot. Якщо бачите окупантів або їх техніку — одразу пишіть про це в боті. Разом зберемо докази нападу та швидко дамо відсіч.
 11. Факт-чекінг. Центр протидії дезінформації при РНБО України рекомендує новий фактчек-бот ПЕРЕВІРКА
 12. Безпека: Довідник - @Dovidka_info_bot. Цей чат-бот допоможе вам підготуватися до найрізноманітниших ситуацій: хто і як організовує евакуацію, як поводитись, якщо ви – переселенець, як допомогти переселенцям під час війни та що може зробити кожна громада вже зараз.
 13. Бот, куди можна повідомити інформацію про ворога - @sprotyv_official_bot.