👥

Курси вивчення мов

Курси української мови
 • Курси української мови від «Центру професійного розвитку педагогічних працівників». Посилання для реєстрації на очну форму та дистанційну форму
 • Безкоштовні уроки української мови у скайпі від журналістки СТБ Емми Антонюк: на писати листа на адресу [email protected]. У темі листа вказуєте: «крихітна свічечка». Напишіть, будь ласка, два речення про себе. І ваш запит: переклад текстів або онлайн урок у скайпі.
 • Львівський національний університет імені Івана Франка пропонує вдосконалити навички використання української за допомогою власного безплатного онлайн-курсу «Українська мова: основи успішної комунікації». До занять можуть приєднатися всі охочі, незалежно від віку та рівня освіти. Щоб отримати інформацію та зареєструватися, зверніться або у Viber за номером +380 67 995 90 96, або напишіть на адресу: [email protected].
 • МІОК НУ «Львівська політехніка» у співпраці з Департаментом освіти та науки Львівської ОДА започаткували розмовний клуб «Говорімо українською!». Під час онлайн-зустрічей на платформі ZOOM усі охочі матимуть можливість поспілкуватися на цікаві теми, завдяки чому зможуть подолати мовний бар’єр. Участь у клубі безоплатна. Зустрічі відбуваються двічі на тиждень. Для реєстрації переходьте за цим посиланням.
 • У Луцьку на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки започаткували розмовний клуб української мови. Заняття тривають у форматі вільного спілкування українською мовою. Зустрічі відбуваються двічі на тиждень: у вівторок і четвер з 16:00 у головному корпусі ВНУ за адресою: проспект Волі, 13, аудиторія 108 (1-й поверх).
 • У Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка започаткували курси української мови для внутрішньо переміщених осіб. Навчання тривають онлайн у групах, до яких входять до 25 осіб. Навчання безплатне й до курсу можуть долучитися всі охочі. Щоб приєднатися, заповніть форму за посиланням.
 • Викладачі філологічного факультету Чернівецького національного університету організували «Курси з вивчення української мови як державної» для тимчасово переселених осіб із зони бойових дій. Зареєструватися на заняття можна за адресою [email protected], або ж за телефоном +380 372 584 800.
 • В Ужгороді Центр професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради спільно з Управлінням освіти міськради запустив освітній проєкт для всіх охочих вивчити українську мову або вдосконалити свої навички. Заняття тривають офлайн — у навчальних закладах міста, де тимчасово проживають переміщені особи. До лекцій можна під’єднатися також онлайн. Щоб зареєструватися на курс, заповніть форму за посиланням.
 • В Івано-Франківську в ліцеях № 5, № 7, № 18, № 22, а також у тих освітніх закладах, де живуть внутрішньо переміщені особи, стартував курс української мови. Безоплатні заняття проводять щоденно. Курс розрахований на 11 занять. Щоб записатися на заняття, треба заповнити форму за посиланням.
 • Освітня платформа «Є-мова» пропонує безплатні курси з вивчення української мови. Лекції можна переглядати як на сайті ресурсу, так і на Sweet-TV.
 • Проєкт Prometheus пропонує безплатний курс «Українська за 27 уроків». Курс складається з відеоуроків і конспектів до них, проміжних тестових вправ і загального тесту. Також у межах курсу є форум, де учасники курсу можуть практикувати українську.
 • Мовна майстерня «Слово на нОво» пропонує дорослим безплатні курси для вивчення української мови. Щоб доєднатися до занять, заповніть форму за посиланням.
 • Телеграм-чат “Ви - мова” для вивчення української мови. Що вас чекає?Розмовні теми/Лексика/Наголоси/Правопис/Корисні посилання/Інфографіка/Ігрова складова
🗣️
Німецька мова
🗣️
Французька мова
🗣️
Польська мова
🗣️
Англійська мова
🗣️
Іспанська мова

Busuu — платформа для вивчення іноземних мов надає українцям безкоштовний доступ до преміум-підписки.

LingQ  —  онлайн-ресурс відкриває преміум-акаунт для українців (доступні 24 мови). Для активації потрібно написати в підтримку.

Drops — додаток для вивчення 43+ мов відкриває для українців преміум-доступ на рік. Щоб отримати доступ до безкоштовної підписки, просто заповніть форму на сайті, і команда підтримки надішле вам код електронною поштою. Серед мов, які можна вивчити за допомогою Drops: французька, німецька, італійська, польська та 20+ інших мов!

Duolingo — додаток для вивчення мов заморозив для всіх користувачів з України «відрізки», тож ви не втратите свій прогрес, якщо не будете займатися якийсь час, переховуючись у бомбосховищах без інтернет-зв’язку. А кошти від користувачів, які вивчають з додатком українську мову, пожертвують на допомогу українцям.

Ling App — додаток зробили безкоштовним для українців.

uTalk — додаток з вивчення найуживаніших слів будь-якої зі 149 мов доступний для українців безкоштовно.

Preply — платформа для вивчення різних предметів з репетиторами з усього світу запустила програму з підтримки вивчення іноземних мов для українців, які виїхали закордон. Заняття проходитимуть у форматі відеодзвінків, на яких репетитор протягом години допомагатиме вирішити мовні проблеми та відповідатиме на запитання. Щоб взяти участь у програмі, заповніть форму.

Babbel — додаток для вивчення іноземних мов дає українцям можливість протягом трьох місяців вивчати одну з 14 доступних мов безкоштовно.

Mondly — платформа з вивчення мов надає безкоштовний доступ до своїх курсів для всіх українців, які переїхали в європейські країни. Завантажуйте додаток і при реєстрації вказуйте рідну мову українську, щоб отримати преміум доступ.

The Campster — онлайн-школа зробила всі курси українською безкоштовно. Є курс англійської, іспанської, італійської, німецької, французької, основ програмування, копірайтингу, фрілансу, інтернет-маркетингу.

Test-English — безкоштовний сайт для вивчення англійської мови

LearnMatch — працює безкоштовно

Безкоштовні мовні курси для українців за кордоном від The Educational Equality Institute Якщо ви хочете вивчити або покращити свою англійську, норвезьку, литовську, французьку, німецьку, іспанську, португальську, датську, шведську, польську чи інші мови, зареєструйтеся тут

Lingo Hut — 125 уроків із вивчення корисної лексики для 45 мов

Polyglot — 100 уроків на кожному курсі із 15 мов

Audiolang — основна частина матеріалів представлена у вигляді аудіофайлів, можна скачати або вивчати в режимі онлайн