🔸

Волонтерити, якщо ви не в Україні

  • Якщо ви не в Україні, то виходьте на мітинги проти війни: Інтерактивна карта мітингів за Україну по всьому світу “World for Ukraine”

офіційний портал для тих, хто хоче надати Україні гуманітарну або фінансову допомогу для підтримки населення, бізнесу та держави в період протидії російській агресії. Тут кожен, хто хоче підтримати Україну та українців, може отримати інструкцію, як це зробити.

  • Платформа, що допомагає закордонним компаніям скористатися послугами українського бізнесу
Сайт на якому можна можна подивитися список компаній які незважаючи на війну в Україні, продовжують вести бізнес у Росії.

Необхідно розповсюдити інформацію про ці компанії по всьому світу та зв’язатися з урядами країн, у юрисдикції яких ці компанії зареєстровані. Ці уряди також повинні тиснути на них

  • Після початку військового вторгнення Росії проти України ми почали розробляти продукт ruassets.com, щоб перевірити зв’язки між політично відомими особами та особами з санкційних списків. Сьогодні ми зібрали всі свої сили, щоб попередити весь світ про загрозу співпраці з бізнесом, який «Російський слід». Росія зараз максимально підсанкційна країна, токсична, важливо уникати відношення з ними інакше можна самим постраждати, втратити репутацію. Ви зможете провести детальну перевірку та зв’язки між окремими фіз.особами та компаніями, а також оцінити ризики та їх причетність до небажаних осіб.
  • Компанії, #StandWithUkraine - створили великий список компаній, які досі працюють у Росії, незважаючи на військову агресію Росії проти України, а також постійно стежать за цими компаніями.
  • ПРОГРАМА BUBWA допомагає українським жінкам, які нещодавно приїхали до Великобританії подолати соціальні, культурні, освітні та професійні прогалини. Шукають: україномовних та російськомовних психологів, викладачів, тренерів, медичних працівників, юристів, бухгалтерів, експертів з персоналу, бізнес-леді, підприємців та будь-яких інших кваліфікованих професіоналів приєднатися до нашої ініціативи.
  • заповніть форму, щоб підтвердити свою зацікавленість: форма

  • Закликаємо не співпрацювати з цими блогерами. Чорний список блогерів 💩