🔵

Залізничний проїзд

Дякуємо нашим угорським партнерам MÁV (Угорські державні залізниці), які допомагають Україні у війні з окупантом. Угорщина надає свій рухомий склад, яким регулярно вивозить українців, а також безкоштовно доправляє їх територією країни.

🚆Проїзд з України до Угорщини

  • щодня Київ - Львів - Мукачево - Захонь (Záhony) - Будапешт (Budapest): безпересадковий спальний вагон - подальше проходження через Дьйор (Győr) до Відня (Wien) не визначено,
  • щоденно Мукачево - Чоп – Захонь (Záhony) – Ніредьгаза (Nyíregyháza) – Дебрецен (Debrecen) – Будапешт (Budapest): поїзда InterCity,
  • 9 разів на день Чоп - Захонь (Záhony): прикордонні пасажирські поїзди, з пересадкою на станції Захонь далі по напрямку Ніредьгаза - Дебрецен - Будапешт. Кількість місць збільшена.

🚆Проїзд територією Угорщини

  • Захонь - Будапешт, 6 поїздів InterCity щодня, зупинки у Ніредьгазі та Дебрецені.
  • 6 додаткових щоденних поїздів, які прямують до Будапешта без проміжних зупинок (час у дорозі близько 4 годин).

Квиток солідарності 🎫Кожен, хто має посвідчення особи (ID-карту, паспорт), виданий владою України, може безкоштовно їздити поїздами в Угорщину так званим квитком солідарності. Це також стосується дітей, які подорожують з українськими пасажирами, і не мають власних документів, що засвідчують особу.

🎫Квиток солідарності перед поїздкою слід придбати лише у касі, він не продається в автоматах чи онлайн. Якщо на станції посадки немає каси, квиток солідарності необхідно придбати у провідника на борту поїзда. Купуючи квиток, необхідно вказати пункт призначення вашої подорожі. Квиток можна придбати для проїзду між будь-якими станціями в Угорщині. Лише один пасажир може подорожувати з одним білетом солідарності. Квиток солідарності має бути у всіх пасажирів незалежно від віку.

🎫Безкоштовний квиток солідарності дійсний у 2-му класі.

Для виїзду з Угорщини, окрім Австрії та Словаччини, необхідно купити міжнародний квиток. Рекомендуємо придбати міжнародний квиток на великих вокзалах Будапешта. Інформацію про розклад поїздів та поточну транспортну ситуацію можна отримати на сайті.

📞Ви також можете зателефонувати до кол-центру MÁVDIREKT за телефоном +36 1 3 49 49 49 (безкоштовно).