🎓

Для абітурієнтів, студентів, науковців

📚
Війна рано чи пізно закінчиться нашою перемогою 💪🏻🇺🇦, проте студентам варто задуматись над майбутнім. У цьому розділі ми фокусуємося на стипендіях, можливостях та програмах, які стали можливими або розширилися для українців через війну.
1️⃣Для бакалаврів та майбутніх студентів2️⃣Для магістрів3️⃣Для PhD студентів4️⃣Для дослідників🌎Міжнародні програми обміну та стажування💻Курси і вебінари
📙Телеграм-бібліотека для студентів

Зараз навчання відбувається в ускладненому режимі, а шукати професійну літературу значно важче. Щоб допомогти, волонтери створили Телеграм-бібліотечку із історії, антропології, культурології та суміжних гуманітарних дисциплін. Тут є підбірки книг та статей на різні теми для продовження навчання, написання робіт та самоосвіти.

📖 Колекція літератури постійно поновлюється ❣️До бібліотечки долучають також усіх охочих, зацікавлених в саморозвитку чи гуманітарній сфері (не лише студентів).

✍️Умови підписки:

  1. Пожертвувати 50+грн на «Повертайся живим», рахунок для ЗСУ в Нацбанку або іншу волонтерську організацію
  2. Зробити скрін та кинути волонтерці (https://t.me/LSennal)
  3. Долучитись до бібліотечки за наданим посиланням.

‼️Ми також відповідаємо на запити і допомагаємо шукати літературу на теми, які вам потрібні (звертатись так само до https://t.me/LSennal)